79% от американските тираджии към BLM и антифите "Абе що не

МнениеПубликувано на: 16 Юни 2020, 18:38
79% от амераканските тираджии отказват да доставят стоки в щатите с дефинансирана полиция съгласно последните проучвания. Оказва се, че професията на тираджията била най-опасната в Щатите.

"I will not deliver to an area with a disbanded police department. My life matter and I do this for my family. We are already at the mercy of these towns and cities with laws and hate against us for parking, getting a meal or even using a restroom,” one driver responded.

Нямам никакво намерение да доставям стоки в региони с дефинансирани полицейски участъци. Животът ми е важен и аз го правя заради семейството ми. Ние сме вече под властта на ония градчета и градове, където властва даконът и ненавистта към нас заради паркиранията ни, купуване на храна или дори ползване на тоалетна" казва един от шофьорите.

Кратко, точно и ясно.

------------------------------------
https://www.breitbart.com/crime/2020/06 ... partments/
Poll: 79 Percent of Truckers Say They Won’t Deliver to Cities with Defunded Police Departments
Katherine Rodriguez14 Jun 2020

A majority of truckers are vowing to halt deliveries to cities that defund or disband their police departments, according to a recent poll.

Seventy-nine percent of truck drivers said they felt their safety would be at risk if they had to deliver to a city with a disbanded police department, according to CDL News, a website for the commercial trucking industry.
Умът на мъжа се познава по броя на децата му, а мъдростта - по броя на синовете му.

Назад към Геоикономика