Отворено Писмо до Президента

(общи дискусии, обяви, съобщения, идеи и т.н.)

МнениеПубликувано на: 16 Ное 2012, 00:31
Тази фраза, че "тези въпроси са в компетенциите на Съвета по икономически въпроси и социални политики...", буди голямо недоумение у мен. Означава ли тя, че има някаква дейност в тази (демографската) област на въпросния съвет или не? Ако има, къде се оповестява какво именно се върши и какво е свършено до този момент? В кой раздел на сайта на президентската администрация се дава тази информация? Кой конкретно я върши тази дейност и дава отчет? Какъв е бюджетът й? Кои са конкретните държавни служители, които работят по тези проблеми? И т.н.

И най-вече нещо, което много ми се иска да ми се е привидяло или счуло. Сякаш между редовете в отговора се промъква някакво предупреждение, че това не е грижа на гражданите, те да си гледат собствените проблеми, а демографските да ги оставят на президентската администрация, защото държавната администрация по презумпция знае най-добре (разбирай по-добре и от самите граждани) кое е най-добре за българските граждани.

Някой друг да е останал с такова впечатление от отговора?

Може би не е зле форумите на футболните привърженици също да си зададат тези въпроси.
Умът на мъжа се познава по броя на децата му, а мъдростта - по броя на синовете му.

Администратор
МнениеПубликувано на: 16 Ное 2012, 01:07
Вече си ги зададоха.

Минаваме към трето действие на драмата.
Предишна

Назад към Кошче